NL
Selecteer de gewenste taal
Nederlands
Deutsch
Deutsch
Home
Team en cultuur
Terugblik op een Dynamisch Jaar: Booking Experts in 2023

Terugblik op een Dynamisch Jaar: Booking Experts in 2023

Manon
5 januari 2024
Leestijd 4 min

It’s a wrap! We kunnen weer terugkijken op een dynamisch jaar vol hoogtepunten, mijlpalen en groei. Wij verwelkomden nieuwe gebruikers, partners en collega’s, organiseerden gave evenementen, lanceerden nieuwe ontwikkelingen en zetten flinke internationaliseringsstappen.

2023 in een notendop ⤵

Ons nieuwe kantoor

Dankzij de groei van ons team hadden wij meer ruimte nodig en startten we dit jaar dan ook vanuit ons eigen gloednieuwe kantoor op het Kennispark in Enschede.  Een centrale plek met het mooiste uitzicht van Enschede. Althans, volgens enkele collega’s. De Ajacieden denken hier anders over 😉.   In de loop van het jaar zijn we het ons hier steeds meer eigen gaan maken en we zouden niet meer anders willen. Moet je vandaag veel overleggen met je collega’s? Of wil je juist je rust pakken en die ene opdracht tot in detail uitwerken? Van meeting rooms, gezellige werkeilanden tot 1-persoons ruimtes en comfortabele zithoekjes - keuze genoeg!  De prachtige kantine en het terras mogen we natuurlijk ook niet vergeten. Dit maakt het kantoor niet alleen een werkplek, maar ook een plek waar we samen successen vieren en genieten van lunches in de zon en vrijdagmiddagborrels.

1678113679879 (2)
1678113679791 (2)
117f9b42-a888-442c-8eb9-d1ead83a511c
2af8c582-4fd3-4996-866b-024c3bc05d17

Onze groei

'Wat een enorm pand. Jullie hebben zo te zien grote plannen' - Dat klopt!  Ons team is namelijk gegroeid naar maar liefst 73 BEX-ers met 15 verschillende afkomsten.  Denk aan Duitsland, België, Italië, Oostenrijk, Georgië en Costa Rica. Die verschillende nationaliteiten zijn enorm waardevol voor ons, niet alleen is het interessant om met mensen van verschillende achtergronden samen te werken, zij helpen ons ook bij internationalisering doordat ze de taal spreken en de gewoontes kennen.  Samen hebben we nieuwe productontwikkelingen doorgevoerd, talloze campagnes gemaakt en gebruikers geholpen. Wist je dat we het afgelopen jaar 2788 updates doorvoerden?

Waaronder deze 5 mooie releases:

  • Nieuwe Check-out: Dit geeft gasten de mogelijkheid extra voorzieningen te selecteren in de check-out en vergroot hierdoor de cross-selling mogelijkheden.
  • Groepsboekingen: Dankzij deze ontwikkeling kan de gast nu in één keer meerdere accommodaties tegelijk boeken, zonder dat jij je zorgen hoeft te maken over de afrekening naar de eigenaar.
  • Facturatie bij vertrek: Maakt je boekhouding overzichtelijker en makkelijker.
  • Duitstalige versie van onze systemen: Ook Duitstalige collega’s kunnen vanaf nu gemakkelijk werken in je reserveringssysteem.
  • Importfunctie voor reserveringen: De onboarding was nog nooit zo makkelijk dankzij onze nieuwe importfunctie voor je reserveringen én de overzichtelijke checklist.
1 - 6
2 - 6
3 - 6
4 - 6
5 - 6
6 - 6

Personeelsfeest

Daarnaast hebben we elkaar ook nog beter leren kennen tijdens ons personeelsfeest BEXperience in Amsterdam. Een heerlijke dag waarbij we de uitdaging met elkaar zijn aangegaan tijdens een stadsspel waar onze competitiviteit duidelijk werd. In groepjes gingen we de stad in en kon je punten verdienen voor de meest gekke opdrachten. Hoe moeilijker de opdracht hoe meer punten je kunt verdienen! Zo verdiende Rein 10 punten door een foto te maken met een duif op zijn hoofd.  Na heerlijk hebben gegeten op het water en de avond uit te hebben gedanst vertrokken we met de bus terug naar Twente.

IMG_1067_(3)
PHOTO-2023-09-09-14-30-55
649ce943-be40-4752-bbf5-277dc8b6de42 (2)
PHOTO-2023-09-09-13-30-57 (1)
IMG_1076_(1)

Kennisevent Embrace

Een van de absolute hoogtepunten van het jaar was de eerste editie van ons kennisevent Embrace Growth. Een fantastische dag in de Grolsch Veste waar inspirerende sprekers als Tim Lammers, Victor Mids en Ben van der Burg, maar ook bekende gebruikers zoals Remco (Oesterdam), Chantal (De Boshoek) en Nina (De Achterste Hoef) aan het woord kwamen en ons meenamen in hun visie over Dynamic pricing. Aan het einde van de dag was er nog een netwerkgelegenheid onder het genot van een hapje en drankje. Het was een enorm geslaagde dag met een gemiddelde beoordeling van maar liefst 8,5 die de basis heeft gelegd voor de volgende editie! 
Dit jaar wordt Embrace gehouden op 19 maart als voorbereiding op het hoogseizoen, en wel op een nieuwe, centralere locatie in het land, namelijk Burgers’ Zoo in Arnhem! Zorg ervoor dat je erbij bent en meld je aan!

JLF37271
JLF37854
JLF37254
JLF37787

Internationalisering

Ook internationaal hebben wij grote stappen mogen zetten in 2023. Met de vertaling van onze producten naar het Duits,  staat niets ons in de weg om de DACH markt te veroveren. We waren aanwezig bij de ITB Beurs in Berlijn en de Norddeutscher Campingtag in Wolfsburg, sloten diverse nieuwe partners aan, gaven trainingen en breidden ons Duitstalige team uit.

IMG_3040

Bij de groei die wij hebben doorgemaakt en onze ambitieuze en innovatieve toekomstvisie hoorde ook een gloednieuwe website die precies uitstraalt waar wij voor staan. Automatisering, innovatie en kwaliteit. Na vele brainstormsessies, schrijfuren en designs hebben wij afgelopen zomer een prachtige site gelanceerd in het Nederlands, Engels en Duits waarmee wij klaar zijn voor de toekomst. 

Afgelopen jaar hebben wij een mooie basis gelegd, waarop wij in 2024 voort kunnen bouwen. Er staan talloze mooie ontwikkelingen, onboardingen, trainingen en events op het programma en 2024 belooft dan ook een prachtig jaar te worden!

 

Gerelateerde content

Dit vind je misschien ook leuk

Koppelen met Booking Experts: dit is de vernieuwde API-documentatie

Met de lancering van de BEX App Store in 2021 is Booking Experts van een reserveringssysteem getransformeerd tot een...

Leestijd 4 min
Nieuwe statistiekenmodule

Hoe, wat en waarom? De verbeterde statistieken module.

Ons Product en Engineering team bestaat op moment van schrijven uit zo’n 25 programmeurs die continu bezig zijn met het...

Leestijd 3 min